...
Roletai ir žaliuzės visų tipų langams pagal individualius išmatavimus.
Susisiekite, I-V nuo 8:00 iki 18:00 +370 624 35459

PANTONE 2023 metų spalva jau paskelbta: kaip ja papuošti namus?

Vienas iš labiausiai dizaino industrijos specialistų laukiamų įvykių – metų spalvos paskelbimas. „Pantone“ organizacijos pasirinkimas šiems metams – „Viva Magenta 18-1750“. Tai raudonas atspalvis kylantis iš gamtos ir skleidžiantis drąsą, energiją ir džiaugsmą. Kaip roletai, užuolaidos ir kiti langų uždengimai gali būti suderinti su šia viena stipriausių interjero mados tendencijų?


Kokia yra Viva Magenta?

„Pantone“ metų spalva „Viva Magenta 18-1750“ vibruoja energija ir jėga. Tai drąsi, ryžtinga spalva, skatinanti džiaugsmą ir optimistišką šventę. Ji įžūli, kupina sąmojingumo ir suteikianti galių, skatina eksperimentuoti ir nevaržo saviraiškos.

Kodėl vertėtų rinktis „Viva Magenta“ spalvą namams?

„Viva Magenta“ yra gamtos spalva. Interjerui ji suteiks papildomos prasmės – jėgos, džiaugsmo, energijos ir nuotykių. „Viva Magenta“ spalva interjere gali būti pritaikyta ir kaip pagrindinė, ir kaip akcento detalė. DOMUS LUMINA roletams rekomenduoja beveik identišką Splash Lipstick, o plisuotoms žaliuzėms – Hypno Red spalvos audinį.


Kaip pritaikyti „Viva Magenta“ langų uždengimams?

Norint sukurti stilingus namus, lengviausia tą padaryti apdairiai naudojant visas detales – taip pat ir langų uždengimus. Langų dekoravimas yra labai svarbus, nes taip galima vizualiai praplėsti erdvę, pripildyti kambarį įvairiomis emocijomis. Tad svarbu suprasti, kad tai nėra tik priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnių.